Hakkımızda

ME-NOVA
Gelişim Merkezi

Eğitim sektörü sürekli gelişim gerektiren bir sektördür. Okul öncesi eğitim alanında dünyadaki gelişmeleri ve bununla birlikte değişen akademik çalışmaları analiz ediyor ve en iyi eğitim modellerinin ve eğitim araç gereçlerinin artılarını belirleyerek, bireylere ve kurumlara sunuyoruz.

Güncel bir okul öncesi kurum, başarılı bir öğretmen veya profesyonel bir ebeveyn olmak için yeniliklere ve gelişime dolaysıyla değişikliklere açık olmamız gerekiyor.

Teknoloji ne kadar gelişse de, yine de çocuklarımızın gelişiminde Öğretmen ve Ebeveyn olarak halen en etkin unsuruz. Biz eğitimlerimiz, seminerlerimiz, atölye çalışmalarımız ve koçluk danışmanlık hizmetlerimiz ile eğitimde var olan problemlere çözüm üretmek ve yeni gelişmeleri ve değişimleri uygulamak için sizlerin yanındayız.

Eğitim ve Danışmanlık

ME-NOVA Gelişim olarak, deneyimli kadromuz ve eğitim konusundaki birikimimizle, okul öncesi alanda kurumlara, öğretmenlere ve ebeveynlere yönelik eğitimler, seminerler vermekteyiz. Bireysel ve kurumsal atölye çalışmaları, koçluk ve danışmanlık uygulamaktayız.

Tamamen okul öncesi eğitim alanındaki güncel teknikler ve uygulamalardan oluşan eğitimlerimiz, öğretmenlere ve ebeveynlere her gün karşılaştığımız ve çocuğumuzun zihinsel ve ruhsal gelişimini etkileyen durumlara etkili çözümler üretebilmek için yeni bir bakış açısı sunuyor.

Okul Öncesi Eğitimler
Seminerler
Okul Öncesi Etkinlikler
Eğitim ve Danışmanlık

Anaokulu Danışmanlığı

Hızlı değişim çağında çocukların gelişimsel ihtiyaçlarının değişmediğini göz önünde bulundurarak 21. yüzyıl becerilerini erken dönemden itibaren kazandırmaya yönelik eğitim ortamlarının geliştirilmesi ve eğitim programlarının geliştirilmesine ilişkin süreçlerde anaokullarına danışmanlık veriyoruz.

MERAKLI NOVA ANAOKULU